Lilypie 5th Birthday PicLilypie 5th Birthday Ticker

4 Aralık 2008 Perşembe

Haydi Gülümse!

Bu günlerde o kadar ihtiyacım var ki gülümsemeye..
Böyle zamanlarımda İbrahim Eren'in arşivi unutturuyor bana zamanı..
İşte gezinirken rastladıklarım, beni gülümsetebilenler...İbrahim Eren, msnden onu çağıran dedesinin yanına gitmeye çalışıyor:D


---------------------------------------------------------------------------Dışarı çıkmak için hazırlanmış fakat, annesini beklerken uyuya kalmış..:D

7 yorum:

YASEMİN dedi ki...

amanın yerim seni bennn

ne kadar da tatlı hele dedesinin yanına gitmesi için ilk ayağını uzatması :)

devamı gelir mi :)

Seybe dedi ki...

Gelir Gelir;) annesi zaman ayirabilirse arsiv karistirmaya gelir ins;)

Adsız dedi ki...

alttaki resim medineden olmasa gerek üzerindekiler baya kalın gibi duruyor beyefendinin. medine de böyle giyinemez sanırım :)) sıcak çok sıcakk.

Seybe dedi ki...

Medineden sananaakicigim..:) Medinede de soguk oluyor hemde oylesi bir soguk oluyorki Ibrahimin dogudugu sene buradaki sobalar yetersiz kalinca Turkiyeden infrared isitici getirtmistik..Gectigimiz sene Suudi Arabistanda onlarca kisi soguktan öldü, sehirlerde sular dondu..Ve bu senenin soguklarida dun itibari ile baslamis durumda.kisliklari cikardik yani;)
Malesef kuresel isinma bu iklimde de bu gibi degisikliklere sebep oluyor:( Yazin cok sicak, kisin cok soguk..

Adsız dedi ki...

vay be şaşırdım cidden :) bize temmuz ortasında oralarda olmak nasip olduğu için bütün bir sene öyledir zannediyordum :D nem olmadığı için kar veya yağmurda pek yağmaz kuru soğukta çok zordur doğrusu .Allah kolaylıklar versin yine de nasıl gıpta ediyorum halinize anlatamam oranın atmosferini hiç unutamıyorum :))

Seybe dedi ki...

Yagmur onceleri yagmazmis. Artik yagiyor:) Hemde oyle bir yagiyorki seller sehirleri goturuyor:) Bir ay once bir hafta boyunca yagmur yagdi ve cok fazla nem vardi. Medinede gunese hasret kaldik:) Kuresel isinma arap collerini vadiye cevirecek galiba. Zaten kiyametin hadisle sabit alametlerinden biriside budur ..

icimden geldigi gibi dedi ki...

msn işine çok güldüm..